Instagram Beğeni Özelliği

Instagram beğeni özelliği hakkında son zamanlarda çıkan haberlere tanık olmaktayız. Instagram’ın yeni güncellemesi olan Instagram beğeni özelliği 7 ülkede deneme amaçlı test edilmiştir. Japonya, Yeni Zelanda, Brezilya, Kanada, İtalya, Avustralya ve İrlanda ülkelerinde denenmektedir. Son gelişmelere göre Instagram beğeni özelliğinin kaldırılma sebebi ise, beğeni sayısının kullanıcıları manipüle etmemek için böyle güncelleme geleceği söyleniyor. Diyelim ki, Instagram üzerinden fotoğraf paylaştınız. Fotoğrafa gelen beğenileri sadece siz görebileceksiniz. Takipçileriniz beğeni sayısına erişemeyecektir. Bir diğer açıklamaya göre de beğeni sayısına göre oluşan rekabeti sona erdirmek. Ancak bu durum Instagram’ın kuruluş amacına aykırıdır. Kullancılar yeni güncelleme hakkında birçok olumsuz yorumlar yapmaktadır. Instagram beğeni sayısı çok önemli bir veridir. Bu veririnin devre dışı bırakılması çoğu kullanıcının dikkatini çekmektedir. Instagram beğeni özelliği yüzünden Instagram’ın kullanıcı sayısının düşmesi mümkün. Instagram beğeni özelliğinin dışında videoların izlenme sayısının da kaldırılacağı haberleri de ortalıkta dolanmaktadır. Instagram beğeni özelliği güncellemesi ile Instagram’ın bünyesine zarar vereceği ihtimali söz konusudur.

Instagram Beğeni Özelliği 2020 Güncellemesi

Instagram beğeni özelliği, stalker ve birçok kullanıcının ilk öncelik olarak baktığı verilerden bir tanesidir. Instagram’da beğenileri takipçilerden gizleme birçok kullanıcının canını sıkacak bir durumdur. Güncellemeye karşın birçok kullanıcı sosyal medya üzerinden tepki gösterdi. Farz edelim Instagram üzerinden alışveriş yapacağız, ilk olarak sayfanın beğeni sayısı ile kullanıcının duyduğu güven doğru orantı göstermektedir. Bu sayede insanlar dijital ortam aracılığıyla alışveriş yapabilmektedir. Instagram beğeni özelliği güncellemesi sonrası dijital ortamda yapılan alışverişler de ciddi azalma olacağı konusunda hemfikiriz. Stalkerların yanı sıra Instagram üzerinden E-ticaret yapan sayfalar da bu güncelleme hakkında oldukça tepkilidir. Instagram beğeni özelliği 2020 yılında para kazanan insanların güncelleme sonrası önlerine kocaman taş konulacaktır. Instagram beğeni özelliği güncellemesi ile satıcı ve alıcı arasındaki diyalogu sonra erdirecektir.

Instagram Beğeni Özelliği 2021 Güncellemesi

Instagram beğeni özelliği 2021 yılında E-ticaret Türkiye ve diğer ülkelerde inanılmaz derecede yükseliş göstermektedir. Bu sebepten ötürü birçok hesap Instagram beğeni satın almaktadır. Instagram beğeni özelliği ile müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Müşterilerin güvenini kazanmak için beğeni sayılarını arttırmaktadır. Instagram like özelliği sayesinde kullanıcılar birbirine olan duygusunu bir tık ile dile getirmiş olmaktadır. Siz değerli kullanıcılarımız için birbirinden özel ve ucuz fiyatlarıyla Instagram beğeni satın alabilirsiniz. Beğeni sayınızı gören takipçileriniz sizi tercih etmekten memnun kalacaktır. Medyamagaza ile sizde fenomen olma yolunda bir adım atın!

Instagram beğeni özelliği ile Instagram beğeni rekoru kıran yumurta hakkında bilgi sahibi olmak için linke tıklayınız!