Instagram Beğeni Rekoru Kıran Yumurta

İnstagram beğeni rekoru kıran yumurta, kullanıcılar tarafından milyonlarca beğeni alan ve popüler olan bir gönderidir. İnstagram da rekor kıran yumurta olarak bilinen instagram beğeni rekoru kıran yumurta hakkında bilinmeyen tüm gerçekleri sizlere açıklayacağız. İnstagram beğeni rekoru kıran yumurta ve kullanıcıların bu kadar beğenisini toplamasının arkasındaki tüm sırlara yazımızı okuyarak ulaşabilirsiniz.

İnstagram Beğeni Rekoru Kıran Yumurta Nedir?

İnstagram beğeni rekoru kıran yumurta nedir? Sorusu son dönemlerde oldukça merak edilmektedir. İnstagram beğeni rekoru kıran yumurta 50 milyon kişi tarafından beğenilen, Türkiye'nin en popüler yumurtasıdır. İnstagram beğeni rekoru kıran yumurta kullanıcılar tarafından viral bir habere dönüşen ve şaka amaçlı paylaşılmış olan bir yumurtadır. İnstagramda beğeni rekoru kıran yumartayı görmek ve bu yumurtanın neden popüler olduğunu ögrenmek için yazımızı okumaya devam edin.

Instagram rekor beğeni kimde? Instagram alemi Instagram beğeni rekoru kıran yumurta ile viral olmuştur. 2020 yılının son aylarında like sayısı 55 milyona ulaşmıştır. Fotoğrafında sadece yumurta olan hesabın bu kadar beğeni alması Instagram kullanıcılarını şaşkına uğrattı. Beğeni alması için çabalayan kullanıcı sayısıda bir hayli fazla. Çoğu Instagram kullanıcılarının beğenileri sayesinde instagram beğeni rekoru kıran yumurta olmuştur. Instagram beğeni rekoru kıran yumurta olmadan önce dünya beğeni rekoru elinde olan Kylie Jenner'ın rekorunu açık ara farkla elinden almıştır. Tüm dünyanın şaşkınlık içerisinde izlediği bu durum ile Instagram beğeni rekoru kıran yumurta fotoğrafı olmuştur.

Peki daha önceki Instagram rekor beğeniye sahip olan Kylie Jenner kimdir? Kylie Jenner 10 ağustos 1997 doğumlu bir modeldir. Ayrıca Kim Kardashian’ın üvey kardeşidir. Instagram takipçi sayısı 198 milyon olup genç modelin rekor beğeni kıran fotoğrafının beğeni sayısı ise 18 milyondur.

Instagram beğeni rekoru kıran yumurta Instagram beğeni ile para kazanmışmıdır? Linke tıklayarak öğrenin!

İnstagram beğeni rekoru kıran yumurta fotoğrafının beğeni sayısı üçe katlayarak ilk sıraya yerleşen sadece bir yumurta! Üstelik takipçi sayısı 2020 yılı ile sadece Instagram beğeni rekoru kıran yumurtanın 5,9 milyondur. Takipçi sayısına kıyasla gelen rekor beğeni ise gerçekten çok şaşırtıcı. Instagram beğeni rekoru kıran yumurta profiline yaklaşan başka hiçbir Instagram profili olmamıştır. Açık ara farkla Instagram beğeni rekouru kıran yumurtadır.

Instagram beğeni rekoru kıran yumurta bir parodi hesaptır. Milyonlarca kullanıcın desteği ile Instagram beğeni rekoru kıran yumurta 2020 yılında gündeme gelmiştir.

Akıllara gelen bir başka soru ise Instagram beğeni rekoru kıran yumurtaya gelen beğeniler bot muydu? Beğeniler bot olmayıp gerçek hesapların etkileşimi ile Instagram beğeni rekoru kıran yumurta olmuştur. Medyamagaza panelimiz de hesabınıza geri dönüşü olmayacak bot beğenilerden uzak durmanızı önerir. Instagram bot beğeniler hesabınızın etkileşim oranını azaltıp hesabınızın kapanmasına sebep olacaktır. Bot beğeni tarzında satış yapan tuzak sitelerden uzak durmanızı tavsiye ederiz. Gerçek ve Türk(yerli) beğeni satın almak için sitemiz üzerinden çeşitli beğeni paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Instagram beğeni rekouru kıran yumurtayı geçmek için aracımız ile hesaplarınıza hemen beğeni gönderimi yapabilirsiniz. Instagram beğeni paketlerimiz birbirinden uygun fiyatlarıyla siz değerli kullancılarımız için hizmet vermektedir. Instagram beğeni rekoru kıran yumurtayı geçmeye ne dersiniz? Instagram beğeni rekoru kıran yumurtayı geçmek için paketlerimizi inceleyiniz. Instagram beğeni paketi satın alarak Instagram beğeni rekoru kıran yumurtaya fark at!

İleriki Yazımız; Tiktok Takipçi Hilesi Apk

İnstagram Takipçi Hizmeti İçin; İnstagram Takipçi Satın Al

Popüler yazılar;