Instagram Beğeni Sayısı Açma

Instagram beğeni sayısı açma sorusu son zamanlarda kullanıcıların aklını kurcalayan bir konudur. Instagram beğeni sayısı açma güncellemesi ile birlikte kullanıcların Instagram beğeni sayısını açmak için uğraş vermektedir. Instagram beğeni sayısını görme 2020 yılı itibarıyla artık mümkün! Instagram kurucuları tarafından yapılan yeni güncelleme ile birlikte Instagram toplam beğeni sayısı gözükmeyecekti. Bu yüzden kullanıcılar Instagram beğeni sayısını getirmek için çeşitli araştırmalar yapmaktadır. Çünkü Instagram beğeni sayısı açma kullanıcılar için önemli bir faktördür. Kullanıcılar Instagram beğeni sayılarına göre satış ve reklam işleri alabilmektedir. Instagram beğeni sayısı açma güncellemesi ile birçok hesap zarar görecektir.

Instagram beğeni sayısı açma bu sebeplerden dolayı önemli bir husustur. Instagram beğeni sayısını görmek isteyen kullanıcı sayısı çok fazladır. Instagram beğeni sayısı gözükmüyor 2020 yılı ile son verilmiş bir konudur. Yeni gelen güncelleme ile Instagram beğeni sayıları gözükecektir. Birkaç ülkede denenen güncelleme olumlu sonuçlara ulaşamamıştır. Bu yüzden Instagram ekibi bu kararından vazgeçmiştir. Bu sebeplerle birlikte Instagram beğeni sayısı gizleme mümkün değildir. Instagram beğeni sayısı açılacak mı? Son güncelleme ile Instagram beğeni sayısı açma aktif hale gelecektir.

Instagram beğeni sayısı açma artık güncellenmiştir, ancak Instagram beğeni sayınızı gizlemek istiyorsanız sadece sizin hesabınızı takip etmeyen kullanıcılardan gizleyebilirsiniz. Instagram beğeni gizleme işlemi için Instagram hesabınızı ‘gizli hesap’ durumuna getirmeniz gerekmektedir. Instagram hesabınızın gizli bir hesap haline getirirseniz Instagram beğeni sayınızı sadece sizi takip eden kullanıcılar görmektedir. Ayriyeten Instagram takipçi sayınız ve diğer Instagram hareketleriniz sadece takipçileriniz tarafından bilinecektir. Instagram beğeni sayısı açmadan sonra gizli hesap konumuna getirerek hesabınızı bir nevi güvene almış olursunuz.

İnstagram Hizmetlerimiz için; İnstagram Servisleri

Instagram beğeni sayısı açmak için ise gizli hesap konumundan çıkmanız yeterli olacaktır. Instagram beğeni sayısını açık hale getirmek için aşağıdaki işlemleri yapınız;

  1. Instagram beğeni sayısı açmak için uygulamanızı açınız.
  2. Sağ alt köşede yer alan profilinizin olduğu kısmı açınız.
  3. Sağ üst köşede yer alan 3 yatay çizgiye tıklayınız.
  4. Aşağı tarafta yer alan ‘ayarlar’ kısmını açınız.
  5. 3.sırada yer alan ‘gizlilik’ kısmını açınız.
  6. En başta yer alan ‘gizli hesap’ durumunu pasif hale getirin.

Bu adımlarla birlikte hesabınızın Instagram beğeni sayısı açma işlemini tamamlamış olacaksınız. Instagram beğeni sayısını açmak için ise yukarıda verilen adımları takip ediniz ve gizli hesap durumunuzu pasif hale getiriniz.

Instagram beğeni sayınızı yükseltmenize yardımcı olacak olan medyamagaza.com panelimiz sizlerin daha üst konumlara gelmesi için 7/24 hizmet vermektir. Siz de sitemiz üzerinden Instagram beğeni sayılarınızı arttırın. Medyamagaza ile yükselişe geçmek çok kolay!

Instagram beğeni sayısı açma ile alakalı olan "Instagram Beğeni Şifresiz" yazımıza göz atınız.

Sonraki Yazımız; Instagram Beğeni Şifresiz Ve Türk

Önceki Makaleler;