Instagram Beğeni Takip Engeli Kaldırma

Instagram beğeni takip engeli, kullanıcıların istemeyerek karşılaştığı engellemelerden bir tanesidir. Instagram algoritmasına göre bir gün içerisinde beğeni ve takip sınırı vardır. Sınırın aşılması durumundan dolayı Instagram sizi bu şekilde cezalandırır. Instagram beğeni takip engeli kaldırma için yapacağınız şey cezanızın bitmesini beklemektir. Instagram beğeni takip engeli kaldırma, cezanızın bitmesinden sonra Instagram beğeni ve takip etme işlemlerine devam edebilirsiniz. Instagram cezasının ne zaman kalkacağını öğrenmek için yazımızı okumaya devam ediniz.

Instagram Beğeni Ve Takip Engeli Kaldırma Sebepleri

Instagram beğeni ve takip engelinin sebepleri farklı şeylerden kaynaklanmaktadır. Aşağı kısımda Instagram beğeni ve takip engeli kaldırma için yapmanız gerekenleri listeledik.

  • Instagram beğeni sayınız 24 saat içerisinde 1000 gönderiyi geçmemelidir.
  • Instagram takip etme sayınız 24 saat içerisinde 1000 kullanıcıyı geçememelidir.
  • Instagram kullanıcı adınız ve şifrenizi herkesle paylaşmamanız gerekmektedir.
  • Tanımadığınız kullanıcıları takip etmekten vazgeçmeniz gerekmektedir.
  • Instagram beğeni takip kaldırma için sürekli olarak beğeni ve takip yapmamanız gerekmektedir.

Eğer yukarıda yer alan Instagram beğeni ve takip engeli kaldırma hatalarını yapmıyorsanız Instagram Destek üzerinden iletişime geçiniz. Instagram beğeni takip engeli kaldırma işlemini bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

İnstagram ile alakalı tüm yazılarımız; İnstagram İçerikleri

Instagram Beğeni Ve Takip Engeli Ne Zaman Kalkar?

Instagram beğeni ve takip engeli yedikten sonra Instagram beğeni ve takip engeli kaldırma için yapmanız gereken şey beklemek olacağından bahsetmiştik. Peki Instagram beğeni ve takip engeli kaldırma süresi ne kadar?

Instagram beğeni ve takip engeli kaldırma 2021 yılında genel olarak 18 saat sürmektedir. 18 saat süresince beğeni ve takip istekleriniz kısıtlanmaktadır. Instagram algoritması; spam hesap veya robot hesap olduğunuzu düşünmektedir. Bu yüzden Instagram beğeni takip engeli koymaktadır. Instagram’ın spam hesaplara karşı aldığı bir tür önlemdir. Instagram beğeni ve takip engeli kaldırma için 18 saat beklenilmesi gerekmektedir.

Instagram Beğeni Yorum Takip Engeli Nasıl Kaldırılır?

Instagram beğeni takip engeli kaldırma sorununun yanı sıra yorum kaldırma da başınıza gelebilir. Instagram beğeni yorum takip engeli ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Instagram beğeni takip engeli kaldırılması için 18 saat süresince beklemeniz gerekmektedir.

Instagram beğeni yorum takip engelinin kaldırılması için Instagram Destek ile iletişime geçip mail atmanız gerekmektedir. Yukarıda bahsedilen spam hareketlerde bulunmuyorsanız eğer bunu Instagrama bildiriniz. Instagram beğeni takip engeli bu şekilde kaldırabilir.

Instagram beğeni takip engeli ile alakalı olan "Şifresiz İzlenme" yazımıza göz atınız.

Bir Sonraki; Youtube Abone Arttırma Sitesi

Popüler Yazılarımız;