Instagram Beğeni Takip Engeli

İnstagram beğeni takip engeli kullanıcıların yaşadığı ve aksi bir durumdur. Instagram engellemelerinin birçok sebebi bulunmaktadır. Günlük beğeni sayınız, takip etme sayınız veya fotoğraf paylaşma sayınız bunu etkileyen faktörlerdir. Instagram bu sayıların fazla olmasını bir tehdit olarak algılar ve takip ve beğeni engeli ile size ceza verir. Instagram takip engeli yememek için 24 saatlik dilimde 500 kullanıcı profilini takip etmemeniz gerekmektedir.

Instagram 500 kullanıcı takip ettiğinizi fark edince engel ile size yaptırım uygulayacaktır. Instagram algoritması fazla yapılan işlemlere kısıtlama getirmektedir. Bu yüzden işlemlerinizi aşırıya kaçmayacak şekilde gerçekleştirin. Yoksa engel yememek için hiçbir sebep kalmayacaktır. Instagram takip engeli kaldırma 2019 yılından beri kullanıcıların çözüm bulmak istediği bir konudur. Ancak takip engelini kaldırmak için herhangi bir yol bulunmaktadır. Minimum 18 saat maksimum bir hafta olacak şekilde engelin kalkmasını beklemeniz gerekmektedir.

İnstagram beğeni takip engeli yememek için kullanabileğiniz en kesin sonuç veren yöntem beğeni sayınızı arttırmaktır. İnstagram beğeni şifresiz 2018 hizmeti ile güvenle beğeni sayınızı ücretsiz bir şekilde yükseltebilirsiniz.

Instagram Beğeni Engeli Kaç Gün Sürer?

Instagram beğeni engeli ne kadar süre devam edecek olması kullanıcıların merak konusudur. Çünkü engel ile karşı karşıya kalmak hoş bir durum değildir. Instagram beğeni engeli kullanıcıların ilk defa yaşadığı bir durum ise sadece 18 saat sürmektedir. 18 saatin sonunda yeniden beğeni yapabilirsiniz. Ancak daha dikkatli ve az beğeni yapmanız ikinci bir engelin önüne geçecektir. Bu yüzden beğenilerinizi abartmadan yapınız. Eğer bu ilk beğeni engeliniz değilse Instagram daha uzun süreli engeller ile yaptırım uygulayacaktır. 24 saatten 1 haftaya kadar sürmesi gayet normaldir. Bu yüzden ikinci kez aynı hatayı yapmamanız gerekmektedir. Instagram 1 hafta takip engeli kaldırma gibi bir durum söz konusu değildir. Size verilen yaptırımı süresi dolana kadar beklemek zorundasınız.

Instagram Engel Yedim Nasıl Kaldırılır 2020?

Instagram takip engeli kaldırma 2020 yılında da dahil olmak üzere kullanıcıların çözüm bulmak istediği bir husustur. Ancak bu durum için yapmanız gereken tek şey takip ettiğiniz kullanıcıların sayısını azaltmaktır. Günde 500 kullanıcıyı takip etmeyiniz. Bu sayıya ulaşır ulaşmaz Instagram tarafından engel yemeniz kaçınılmazdır. Yaptığınız işlemlere kısıtlamaların gelmesi ile 18 saat ila 1 hafta arasında değişen bekleme sürecine gireceksiniz. Bu duruma sürekli olarak devam etmeniz Instagram hesabınızın kapanmasına yol açabilmektedir.  Bu yüzden yukarıda söylediğimiz gibi takip ve beğeni engeli yememek için dikkat etmeniz gereken konulara özen gösteriniz.

Instagram beğeni/yorum engeli nasıl kalkar? Gibi soruların cevabı da aynı şekil beğeni ve yorum yaparken aşırıya kaçmamaktır. Instagram sizi engellemesin istiyorsanız siz de beğeni, takip ve yorum sayılarınızı günlük olarak daha az bir doz da yapmalısınız. instagram beğeni ve yorum engelini sitemiz üzerinden kolay bir şekilde kaldırabilirsiniz.

İnstagram takip ve beğeni engeli kaldırmak için medyamagaza.com adresinin ücretsiz hizmetlerinden faydalanın. Instagram güvenliğinizi esas alarak hizmet veren medyamagaza.com Instagram beğeni takip engeli yemenizin önüne geçerek sizlere takip ve beğeni paketlerini sunmaktadır. Kimseyi takip etmeden ve beğenmeden takipçi ve beğeni sayınızı arttırmak istiyorsanız takipçi satın al liinkine tıklamanız yeterli olacaktır. Instagram hesabınızı uçuşa geçirmek bizimle kolay!

Sonraki İçeriğimiz; Instagram Beğeni Ücretsiz Şifresiz

Tüm Yazılar; Site Haritası

Son İçerikler;