Tiktok Takipçi Engeli

Tiktok takipçi engeli takipçi sayısını diğer kullanıcılara takip isteği atarak karşılıklı takipleşmek isteyen kullanıcıların karşılaştığı bir problemdir. Tiktok uygulamasına yeni katılan kullanıcılarda daha sık görülen ‘’çok hızlı takip ediyorsun’’ uyarısı kullanıcıların takip isteği attığı kişi sayısının çok fazla olmasının üzerine Tiktok kullanıcılara çok hızlı takip ediyorsun hatası göndermektedir. Bu hatayı ilk defa alan kullanıcılar 30 dakika olmak üzere Tiktok takipçi engeli almaktadır. Kullanıcılar bu süre zarfında kimseye takip isteği atamamaktadır. Kullanıcılar Tiktok takipçi engeli yememek için saatte en fazla kaç kişiye takip isteği gönderilebilir? Sorusu sıkça sorulmaktadır.

Tiktok çok hızlı takip ediyorsun hatasını almamak için kaç kişiye yakın bir sürede takipçi isteği atılmaması gerektiğini ne yazık ki Tiktok uygulaması belirlemekte ve bu konuda kullanıcılara bilgi verilmemektedir. Tiktok takipçi engeli yememek için kullanıcıların çok hızlı takip isteği atmaması gerekmektedir. Tiktok takipçi engeli yememek için takip isteği gönderirken saatte 30 takip isteğini geçmemeli 2 dakikada 1 takip isteği atılması Tiktok takipçi engeli yememek için yeterlidir. Takip isteği gönderirken seri olarak istek göndermek yerine video izletip video paylaşıp daha sonra ara ara takip isteği atmak hesabınız için daha sağlıklı olacaktır. Tiktok takipçi servisimiz ile takipçi alarak hesabınızın etkileşimini arttırıp takipçi engeli yemeden takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Tiktok Takipçi Engeli Ne Kadar Sürer?

Tiktok takipçi engeli süresi alacağınız ihlal sayısına göre değişmektedir. Tiktok tarafından çok hızlı takip ediyorsun hatasını ilk kez almış kullanıcılar 5-30 dakika arası engellenmektedir. Kullanıcılar engeli kalktıktan sonra tekrar fazla sayıda takip isteği göndermesi ile tekrar Tiktok takipçi engeli alırlar ve bu süre 1 saat sürmektedir. Kullanıcıların bundan sonra yapacağı her ihlal sonrası 12 saat, 36 saat, 72 saat gibi artan süreler ile Tiktok takipçi engeli alırlar. Tiktok takipçi engeli yememek için takipçi isteği gönderme hızınıza dikkat etmeniz gerekmektedir.

Tiktok takipçi engeli yemeden takipçi kasmak için kullanabileceğiniz en iyi yöntem videolarınızın altına etiketler yazarak hayran kitlesi toplamaktır. Tiktok takipçi etiketleri yazımız ile en iyi takipçi taglarına ulaşabilirsiniz.

Tiktok Takipçi Engeli Nasıl Kaldırılır?

Tiktok takipçi engeli almış olan kullanıcıların bu engeli nasıl kaldıracakları oldukça merak edilen bir durumdur. Kısa süreli almış olduğunuz engelleri beklemeniz mümkündür ancak uzun süreli alınmış Tiktok takipçi engeli için kullanıcılar beklemek istememektedir. Kullanıcıların bu engeli kaldırmak için uygulayabilecekleri bir yöntem bulunmaktadır. Kullanıcılar Tiktok takipçi engeli kaldırmak için aşağıdaki adımlar uygulanmalıdır.

Tiktok takipçi engeli kaldırma adımları;

  • Tiktok hesabınızda ‘’Ben’’ bölümüne geçerek sağ üst köşede üç nokta sembolüne tıklayarak ayarlar bölümüne gidiyoruz.
  • Ayarlar ve gizlilik bölümünde ‘’Bir problemi rapor et’’ seçeneğine dokunarak geri bildirim ve yardım sayfası açılmalıdır.
  • Gelen sayfada ‘’öneride’’ bölümünden devam edilmeli ve bir problemi rapor et sayfasına geçiş yapılmalıdır.
  • Açılan sayfada takip isteği gönderemediğinizi ve arkadaşlarınızla takipleşemediğinizi bildiren bir yazı yazarak Tiktok takipçi engelinin kaldırılmasını talep edebilirsiniz.

Tiktok takipçi engeli almadan takipçi sayınızı arttırmak isteyen kullanıcılarımıza önerebileceğimiz en etkili yöntem Tiktok takipçi satın almalarıdır. Medyamagaza.com üzerinden Tiktok takipçi satın alarak hesabınızı geliştirebilirsiniz. Hızlı gönderim ve kaliteli takipçi paketleri ile en iyi firma olarak seçilen medyamagaza.com adresi ile siz de güvenle takipçi sayınızı yükseltebilirsiniz. Medyamagaza.com kullanıcıları için her bütçeye uygun paketler sunmakta ve en ucuz Tiktok takipçi satın alma sitesi olmayı başarmaktadır. Takipçi satın almak ve paketlerimizi incelemek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Sonraki İçeriğimiz; Tiktok En Çok Takipçi

Son İçerikler;